Klimatyzatory montowane w prywatnych domach mają oczywiście przede wszystkim za zadanie zapewnić odpowiedni komfort życia. W przypadku budynków firmowych, a szczególnie zakładów przemysłowych, układy klimatyzacji mogą odpowiadać za bezpieczeństwo, za odpowiednie warunki do pracy, ale także mogą one tworzyć warunki dopasowane do przechowywania różnych produktów. Awaria takiego systemu w Kościerzynie może oznaczać poważne straty finansowe, ale dzięki naszej pomocy będzie można temu zapobiec.

Doświadczeni pracownicy zadbają w Starogardzie Gdańskim o klimatyzację

Mając duże doświadczenie i działając w takich miastach jak Pruszcz Gdański czy chociażby okoliczna Kościerzyna, możemy zaoferować serwis na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko typowym serwisem klimatyzacji w Tczewie, ale i okresowymi przeglądami, dzięki którym można zmniejszyć ryzyko awarii w przyszłości. Na terenie Pruszcza Gdańskiego zajmujemy się oczywiście pełną obsługą całego układu, w tym dokładnym jego czyszczeniem oraz odgrzybianiem. Są to czynności niesłychanie ważne dla ludzkiego zdrowia, które wykonujemy nie tylko w prywatnych domach w Nowym Dworze Gdańskim, ale i w budynkach firmowych czy w zakładach przemysłowych z Kościerzyny.

W pełni sprawna klimatyzacja odwdzięcza się nie tylko wydajnością działania, ale także energooszczędnością. Zajmując się jej serwisowaniem na terenie Pruszcza Gdańskiego, wykorzystujemy najlepsze części zamienne i specjalistyczne narzędzia. Oprócz tego wszystkie prace wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Do odgrzybiania oraz czyszczenia systemu wentylacji używany certyfikowanych, bezpiecznych dla zdrowia środków. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i dlatego na każdy wykonany serwis klimatyzacji udzielamy długiej gwarancji.

Poznaj szeroki zakres naszych usług w Nowym Dworze Gdańskim

Zespół doświadczonych pracowników, nowoczesne narzędzia i ogromne zaangażowanie w pracę pozwalają nam oferować bardzo szeroki zakres usług w Nowym Dworze Gdańskim, który dotyczy serwisu, konserwacji oraz przeglądów technicznych klimatyzacji. Zajmiemy się każdą instalacją, zarówno niewielką w prywatnym domu, jak i ogromnym systemem, wykorzystywanym w budynku przemysłowym. Usługi serwisowe i konserwacyjne zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz sytuacji, jaką zastajemy na miejscu.

Serwis klimatyzacji - Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Tczew

Dla naszego klienta oferujemy kompleksową obsługę z zakresu:

  • przeglądy techniczne urządzeń chłodniczych
  • czyszczenie skraplaczy
  • odgrzybianie klimatyzacji
  • przeglądy techniczne urządzeń wentylacyjnych tj. centrale wentylacyjne, wentylatory itp.
  • serwis agregatów skraplających
  • serwis lad, regałów, komór chłodniczych i mroźniczych
  • serwis agregatów wody lodowej
  • serwis rooftop, drycooler itp.
  • odzysk ciepła

Warto postawić na wiedzę oraz doświadczenie specjalistów serwisujących klimatyzację w Tczewie i na terenie Pruszcza Gdańskiego. Zadbana i regularnie sprawdzana klimatyzacja to pewność jej niezawodnego oraz wydajnego działania. Już dziś zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością wyjaśnią szczegóły realizowanych usług serwisowych, służąc przy okazji swoim kompleksowym wsparciem technicznym.